Oferta: 1 sypialnia, Tres de Febrero

Oferta: 1 sypialnia, Tres de Febrero

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 1 baño · Tres de Febrero · Esteban Merlo 4500

Zaktualizowane Friday

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · Tres de Febrero · 41 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 421, Czynsz wspólnoty US$ 51, Szacowane media US$ 65, All-in miesięcznie US$ 537. Kaucja: US$ 421. Udogodnienia: Wi-Fi, Ogrzewanie, Kuchenka.

Udogodnienia

Komfort

  • Wi-Fi
  • Ogrzewanie

Kuchnia

  • Kuchenka

Lokalizacja

7 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Vea Supermercado 4 min pieszo
  • San Martín y Mitre Colectivo 5 min pieszo
  • Café Martínez 8 min pieszo
  • Santa Lucía Restaurante 8 min pieszo
  • Plaza Eva Perón 9 min pieszo
  • Social Farmacia 13 min pieszo
  • Del Sol Gimnasio 13 min pieszo
US$ 537
/miesiąc
Umów obejrzenie