Oferta: 2 sypialnie, Beccar

Oferta: 2 sypialnie, Beccar

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

2 sypialnie · 2 camas · 1 baño · Beccar · Av Centenario 2551

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 2 sypialnie · Beccar · 60 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 750, Czynsz wspólnoty US$ 168, Szacowane media US$ 71, All-in miesięcznie US$ 989. Kaucja: US$ 750. Udogodnienia: Kuchenka, Pralka, Parking.

Lokalizacja

6 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Togara Sushi Restaurante 2 min pieszo
  • Perón y Kennedy Colectivo 3 min pieszo
  • Botanique Café 3 min pieszo
  • Victory center Gimnasio 3 min pieszo
  • Pelman Farmacia 7 min pieszo
  • Supermercado Victoria 9 min pieszo
US$ 989
/miesiąc
Umów obejrzenie