Oferta: 2 sypialnie, Palermo

Oferta: 2 sypialnie, Palermo

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

2 sypialnie · 1 baño · Palermo · José A. Cabrera 3553

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 2 sypialnie · Palermo · 43 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 85, Czynsz wspólnoty US$ 108, Szacowane media US$ 66, All-in miesięcznie US$ 259. Kaucja: US$ 85.

Lokalizacja

10 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Pampero Supermercado 1 min pieszo
  • Dojo Café 1 min pieszo
  • Zapi Restaurante 2 min pieszo
  • Bulnes y Córdoba Colectivo 3 min pieszo
  • Farmaliv Farmacia 3 min pieszo
  • Bigg Gimnasio 5 min pieszo
  • Doctor Florencio Escardo Plaza 8 min pieszo
  • Medrano - Almagro Subte 14 min pieszo
  • Av. Corrientes Metrobús 14 min pieszo
  • Plaza Almagro Parque grande 15 min pieszo
US$ 259
/miesiąc
Umów obejrzenie