Oferta: 2 sypialnie, San Fernando

Oferta: 2 sypialnie, San Fernando

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

2 sypialnie · 2 baños · San Fernando · Maximino Perez 402

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 2 sypialnie · San Fernando · 145 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 2 600, Czynsz wspólnoty US$ 406, Szacowane media US$ 88, All-in miesięcznie US$ 3 094. Kaucja: US$ 2 600. Udogodnienia: Parking, Balkon.

Udogodnienia

Budynek

  • Parking

Na zewnątrz

  • Balkon

Lokalizacja

5 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Dutch Café Restaurante 8 min pieszo
  • Jumbo Supermercado 10 min pieszo
  • Zinga Farmacia 11 min pieszo
  • MTZ Gimnasio 11 min pieszo
  • Costanera Municipal de San Fernando Parque grande 14 min pieszo
US$ 3 094
/miesiąc
Umów obejrzenie