Oferta: 4 sypialnie, Villa Devoto

Oferta: 4 sypialnie, Villa Devoto

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

4 sypialnie · 2 baños · Villa Devoto · Nueva York al 3800

Zaktualizowane Friday

O tym miejscu

Podsumowanie: 4 sypialnie · Villa Devoto · 322 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 4 800, Czynsz wspólnoty US$ 805, Szacowane media US$ 112, All-in miesięcznie US$ 5 717. Kaucja: US$ 9 600. Udogodnienia: Wi-Fi, Kuchenka, Piekarnik, Pralka, Suszarka, Siłownia.

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Café de la Plaza Bistro Restaurante 2 min pieszo
  • Avenida Lincoln Colectivo 3 min pieszo
  • Plaza Arenales Parque grande 4 min pieszo
  • Carrefour Express Supermercado 4 min pieszo
  • Farmacia Jaoquin 4 min pieszo
  • Café Martínez 5 min pieszo
  • Fitness Devoto Gimnasio 10 min pieszo
  • Mosconi Metrobús 12 min pieszo
US$ 5 717
/miesiąc
Umów obejrzenie