Oferta: Kawalerka, Almagro

Oferta: Kawalerka, Almagro

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 1 baño · Almagro · Avenida La Plata e/ Avenida Rivadavia y Quito

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Almagro · 30 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 421, Czynsz wspólnoty US$ 42, Szacowane media US$ 62, All-in miesięcznie US$ 525. Kaucja: US$ 463. Udogodnienia: TV, Kuchenka, Miejsce do pracy.

Lokalizacja

10 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Pizzeria La Guitarrita | Caballito Restaurante 1 min pieszo
  • La Plata y Rosario Colectivo 2 min pieszo
  • Solfarm Farmacia 2 min pieszo
  • Kyrios Café 2 min pieszo
  • Río de Janeiro Subte 4 min pieszo
  • Plazoleta Paseo La Victoria Plaza 4 min pieszo
  • Sepermercado Chino Supermercado 5 min pieszo
  • American Sport Gimnasio 5 min pieszo
  • Parque Rivadavia Parque principal 6 min pieszo
  • Parque Rivadavia Parque grande 6 min pieszo
US$ 525
/miesiąc
Umów obejrzenie