Oferta: Kawalerka, Almagro

Oferta: Kawalerka, Almagro

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 1 baño · Almagro · Rawson e/ Avenida Díaz Velez y Bartolome Mitre

Zaktualizowane Friday

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Almagro · 30 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 870, Czynsz wspólnoty US$ 63, Szacowane media US$ 87, All-in miesięcznie US$ 1 204. Kaucja: US$ 870. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, Kuchenka, Piekarnik, Balkon.

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Díaz Vélez y Río de Janeiro Colectivo 2 min pieszo
  • Pilates Chic Studio Gimnasio 2 min pieszo
  • Coto Supermercado 3 min pieszo
  • Farmacia Río 1 3 min pieszo
  • Mundo Argentino Restaurante 3 min pieszo
  • Bonafide Café 5 min pieszo
  • Plazoleta Federico Froebel Plaza 6 min pieszo
  • Río de Janeiro Subte 11 min pieszo
US$ 1 204
/miesiąc
Umów obejrzenie