Oferta: Kawalerka, Almagro

Oferta: Kawalerka, Almagro

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 1 baño · Almagro · Av. Belgrano 3600

Zaktualizowane Friday

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Almagro · 33 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 421, Czynsz wspólnoty US$ 58, Szacowane media US$ 63, All-in miesięcznie US$ 583. Kaucja: US$ 421. Udogodnienia: Wi-Fi, Kuchenka, Dozorca, Balkon.

Lokalizacja

10 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Belgrano y Boedo Colectivo 1 min pieszo
  • Restaurant Chino Restaurante 1 min pieszo
  • Plazoleta Sur Plaza 2 min pieszo
  • El Signo Fitness Gimnasio 2 min pieszo
  • Supermercado 3 min pieszo
  • Efedra Farmacia 4 min pieszo
  • Havanna Café 9 min pieszo
  • Castro Barros Subte 10 min pieszo
  • Plaza Mariano Boedo Parque grande 15 min pieszo
  • Parque Rivadavia Parque principal 20 min pieszo
US$ 583
/miesiąc
Umów obejrzenie