Oferta: Kawalerka, Balvanera

Oferta: Kawalerka, Balvanera

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 1 baño · Balvanera · Tucumán e/ Ayacucho y Riobamba

Zaktualizowane Friday

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Balvanera · 30 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 407, Czynsz wspólnoty US$ 103, Szacowane media US$ 87, All-in miesięcznie US$ 597. Kaucja: US$ 407. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, Kuchnia, Kuchenka, Piekarnik.

Lokalizacja

10 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Riobamba y Tucumán Colectivo 1 min pieszo
  • Tarzan Café 2 min pieszo
  • Super Tendy Supermercado 3 min pieszo
  • Fugazi Restaurante 3 min pieszo
  • San Pablo Farmacia 4 min pieszo
  • Callao (B) Subte 6 min pieszo
  • King Dojo Gimnasio 7 min pieszo
  • Plaza Doctor Bernardo Houssay Parque grande 9 min pieszo
  • Plaza Petronila Rodríguez 9 min pieszo
  • Teatro Colon Metrobús 16 min pieszo
US$ 597
/miesiąc
Umów obejrzenie