Oferta: Kawalerka, Villa Urquiza

Oferta: Kawalerka, Villa Urquiza

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 2 camas · 1 baño · Villa Urquiza · Avenida Olazábal 4889

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Villa Urquiza · 52 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 1 200, Czynsz wspólnoty US$ 130, Szacowane media US$ 94, All-in miesięcznie US$ 1 424. Kaucja: US$ 1 200. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, Kuchnia, Kuchenka mikrofalowa, Pralka.

Lokalizacja

6 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • FarmaPlus Farmacia 1 min pieszo
  • Accademia della Pizza Restaurante 1 min pieszo
  • Dia Supermercado 2 min pieszo
  • In-Out GYM Gimnasio 2 min pieszo
  • Starbucks Café 4 min pieszo
  • Juan Manuel de Rosas Subte 5 min pieszo
US$ 1 424
/miesiąc
Umów obejrzenie