Житло: 1 спальня, San Nicolás

Житло: 1 спальня, San Nicolás

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

1 спальня · 4 camas · 1 baño · San Nicolás · Lavalle 600, Capital Federal

Оновлено Tuesday

Про це помешкання

Короткий опис: 1 спальня · San Nicolás · 47 м². Щомісячні витрати: Оренда US$ 650, Плата за будинок (комунальні платежі) US$ 118, Щомісячно все-в-одному US$ 768. Застава: US$ 650. Зручності: WiFi, AC, Опалення, Плита, Консьєрж.

Для вашого пошуку

Серед топ-240 результатів для цього пошуку це оголошення вирізняється щодо вечірніх ресторанів і купівлі продуктів; головний компроміс стосується якості сну. деталі в хв/день

Локація

9 місць поблизу для піших прогулянок

  • La Botica de Martin Farmacia 1 мін. пішки
  • ABC Restaurante 1 мін. пішки
  • Take & Coffee Café 2 мін. пішки
  • Buenos Aires Dance Club Gimnasio 2 мін. пішки
  • Florida Subte 3 мін. пішки
  • Florida Colectivo 3 мін. пішки
  • Diarco Barrio Supermercado 3 мін. пішки
  • Plaza San Nicolas 5 мін. пішки
  • Lavalle Metrobús 7 мін. пішки
US$ 768
/місяць
Запланувати перегляд