Житло: 3 спальні, Vélez Sarsfield

Житло: 3 спальні, Vélez Sarsfield

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

3 спальні · 2 baños · Vélez Sarsfield · Moreto 74, Floresta, Capital Federal, Capital Federal

Оновлено May 12

Про це помешкання

Короткий опис: 3 спальні · Vélez Sarsfield · 74 м². Щомісячні витрати: Оренда US$ 836, Плата за будинок (комунальні платежі) US$ 118, Щомісячно все-в-одному US$ 1 072. Застава: US$ 954. Зручності: WiFi, AC, Опалення, Телевізор, Плита, Пральна машина.

Для вашого пошуку

Серед топ-240 результатів для цього пошуку це оголошення вирізняється щодо якості сну і робочого дня; головний компроміс стосується повної вартості житла. деталі в хв/день

Локація

7 місць поблизу для піших прогулянок

  • Olivieri / Moreto Colectivo 3 мін. пішки
  • Plazoleta León Fontova Plaza 3 мін. пішки
  • The Brothers Restaurante 5 мін. пішки
  • Medina Metrobús 8 мін. пішки
  • Gimnasio 9 мін. пішки
  • Bonafide Café 10 мін. пішки
  • Plaza Vélez Sarsfield Parque grande 18 мін. пішки
US$ 1 072
/місяць
Запланувати перегляд