Житло: 4 спальні, San Fernando

Житло: 4 спальні, San Fernando

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

4 спальні · 4 baños · San Fernando · RINCON DEL ARCA 200

Оновлено вчора

Про це помешкання

Короткий опис: 4 спальні · San Fernando · 660 м². Щомісячні витрати: Оренда US$ 6 000, Плата за будинок (комунальні платежі) US$ 1 848, Щомісячно все-в-одному US$ 7 848. Застава: US$ 6 000. Зручності: WiFi, AC, Опалення, Робоче місце, Басейн, Паркування.

Для вашого пошуку

Серед топ-240 результатів для цього пошуку це оголошення вирізняється щодо купівлі продуктів і якості сну; головний компроміс стосується побутового прання. деталі в хв/день

Локація

US$ 7 848
/місяць
Запланувати перегляд