Житло: 4 спальні, San Fernando

Житло: 4 спальні, San Fernando

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

4 спальні · 3 camas · 4 baños · San Fernando · Bº Cerrado Rincón Del Arca, Rincón Del Arca, San Fernando, Bs.As. G.B.A. Norte

Оновлено May 11

Про це помешкання

Короткий опис: 4 спальні · San Fernando · 660 м². Щомісячні витрати: Оренда US$ 4 900, Орієнтовні комунальні платежі US$ 168, Щомісячно все-в-одному US$ 5 068. Застава: US$ 4 900. Зручності: WiFi, AC, Опалення, Плита, Духовка, Мікрохвильова піч.

Локація

4 місць поблизу для піших прогулянок

  • Costanera Municipal de San Fernando Parque grande 7 мін. пішки
  • Dutch Café Restaurante 7 мін. пішки
  • Zinga Farmacia 12 мін. пішки
  • MTZ Gimnasio 12 мін. пішки
US$ 5 068
/місяць
Запланувати перегляд