Житло: 6 спалень, Tigre

Житло: 6 спалень, Tigre

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

6 спалень · 3 baños · Tigre · Isla Santa Monica 23

Оновлено вчора

Про це помешкання

Короткий опис: 6 спалень · Tigre · 370 м². Щомісячні витрати: Оренда US$ 3 500, Орієнтовні комунальні платежі US$ 142, Щомісячно все-в-одному US$ 3 642. Застава: US$ 3 500. Зручності: WiFi, AC, Телевізор, Плита, Фітнес, Басейн.

Для вашого пошуку

Серед топ-240 результатів для цього пошуку це оголошення вирізняється щодо повної вартості житла і часу на прибирання; головний компроміс стосується купівлі продуктів. деталі в хв/день

Локація

US$ 3 642
/місяць
Запланувати перегляд