Житло: Студія, Almagro

Житло: Студія, Almagro

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

Студія · 4 camas · 1 baño · Almagro · Gascon 100 1° - entre Lezica y Av. Rivadavia

Оновлено Saturday

Про це помешкання

Короткий опис: Студія · Almagro · 70 м². Щомісячні витрати: Оренда US$ 650, Плата за будинок (комунальні платежі) US$ 172, Щомісячно все-в-одному US$ 822. Зручності: WiFi, AC, Опалення, Телевізор, Кухня, Плита.

Для вашого пошуку

Серед топ-240 результатів для цього пошуку це оголошення вирізняється щодо ванної рутини і дозвілля поблизу; головний компроміс стосується якості сну. деталі в хв/день

Локація

9 місць поблизу для піших прогулянок

  • Hospital Italiano Colectivo 1 мін. пішки
  • Brocca Farmacia 1 мін. пішки
  • El Residente Café 1 мін. пішки
  • Italia Restaurante 1 мін. пішки
  • Chen Zhunqin Supermercado 2 мін. пішки
  • In Gym Gimnasio 3 мін. пішки
  • Plaza Almagro Parque grande 7 мін. пішки
  • Medrano - Almagro Subte 8 мін. пішки
  • Parque Centenario Parque principal 15 мін. пішки
US$ 822
/місяць
Запланувати перегляд