Житло: 1 спальня, Bemowo

Житло: 1 спальня, Bemowo

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

1 спальня · 1 baño · Bemowo · Ul. Szeligowska, Bemowo, Warszawa, mazowieckie

Оновлено May 6

Про це помешкання

Короткий опис: 1 спальня · Bemowo · 26 м². Щомісячні витрати: Оренда PLN 2 700, Плата за будинок (комунальні платежі) PLN 700, Орієнтовні комунальні платежі PLN 307, Щомісячно все-в-одному PLN 3 707. Застава: PLN 3 400. Зручності: WiFi, AC, Опалення, Телевізор, Плита, Духовка.

Для вашого пошуку

Серед топ-240 результатів для цього пошуку це оголошення вирізняється щодо якості сну і повної вартості житла; головний компроміс стосується доступу до спортзалу. деталі в хв/день

Локація

6 місць поблизу для піших прогулянок

  • Chrzanów 04 Colectivo 6 мін. пішки
  • Sensi Sushi Restaurante 6 мін. пішки
  • Lidl Supermercado 8 мін. пішки
  • Cosmedica Farmacia 8 мін. пішки
  • Zdrofit Gimnasio 9 мін. пішки
  • Jogi Babu Café 11 мін. пішки
PLN 3 707
/місяць
Запланувати перегляд