Житло: 1 спальня, Praga-Południe

Житло: 1 спальня, Praga-Południe

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

1 спальня · 2 camas · 1 baño · Praga-Południe · Ul. Latyczowska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

Оновлено вчора

Про це помешкання

Короткий опис: 1 спальня · Praga-Południe · 49 м². Щомісячні витрати: Оренда PLN 3 900, Орієнтовні комунальні платежі PLN 341, Щомісячно все-в-одному PLN 4 241. Застава: PLN 3 900. Зручності: WiFi, AC, Опалення, Плита, Духовка, Посудомийна машина.

Локація

7 місць поблизу для піших прогулянок

  • Kompasowa 01 Colectivo 2 мін. пішки
  • Pigułka Farmacia 4 мін. пішки
  • Bistro Ha Noi Restaurante 6 мін. пішки
  • Lidl Supermercado 7 мін. пішки
  • Milość Praga Café 7 мін. пішки
  • Zdrofit Gimnasio 7 мін. пішки
  • Wiatraczna 06 Tranvía 20 мін. пішки
PLN 4 241
/місяць
Запланувати перегляд