41 м² Повісле, 2 кімнати

41 м² Повісле, 2 кімнати

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

1 спальня · 3 camas · 1 baño · Śródmieście · Górnośląska, Powiśle, Warszawa, mazowieckie

Оновлено вчора

Про це помешкання

Квартира на 41 м² у Повісле, вул. Ґорношльонська 9/11, з двома кімнатами. Високий перший поверх у будинку на 10 поверхів, описана як світла та добре освітлена. Квартира мебльована та доступна для заселення відразу.

Ключові деталі

Планування включає вітальню з кухонною зоною, спальню, ванну кімнату з душем і передпокій, з переліком техніки та меблів.

  • 41 м², 2 кімнати, високий перший поверх; у будинку є ліфт (10 поверхів).
  • Техніка та меблі: індукційна плита, духовка, посудомийна машина, холодильник, пральна машина, телевізор; у вітальні є розкладний диван і круглий стіл на 4 місця.
  • Спальня з двоспальним ліжком 160×200; ванна кімната з душем і місцем для зберігання.
  • Умови оренди: 3 700 PLN + адміністративна плата ~800 PLN (разом близько 4 500 PLN), окремо електроенергія та можливі доплати за розрахунком.
  • Локація: Повісле; зупинка автобуса ~200 м; до метро Politechnika приблизно 3 зупинки автобусом.

Локація

6 місць поблизу для піших прогулянок

  • Kropka Café 1 мін. пішки
  • Koźmińska 01 Colectivo 2 мін. пішки
  • Biedronka Supermercado 2 мін. пішки
  • Dbam o Zdrowie Farmacia 3 мін. пішки
  • Makaroniarze Restaurante 4 мін. пішки
  • Most Poniatowskiego 04 Tranvía 17 мін. пішки
PLN 4 740
/місяць
Запланувати перегляд