Житло: 2 спальні, Mokotów

Житло: 2 спальні, Mokotów

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

2 спальні · 4 camas · 1 baño · Mokotów · Służewiec, Warszawa, mazowieckie

Оновлено сьогодні

Про це помешкання

Короткий опис: 2 спальні · Mokotów · 53 м². Щомісячні витрати: Оренда PLN 5 300, Орієнтовні комунальні платежі PLN 343, Щомісячно все-в-одному PLN 5 643. Застава: PLN 5 300. Зручності: WiFi, AC, Опалення, Телевізор, Плита, Духовка.

Для вашого пошуку

Серед топ-240 результатів для цього пошуку це оголошення вирізняється щодо щоденного комфорту; головний компроміс стосується повної вартості житла. деталі в хв/день

Локація

7 місць поблизу для піших прогулянок

  • PKP Służewiec 15 Colectivo 2 мін. пішки
  • PKP Służewiec 15 Tranvía 2 мін. пішки
  • Deseo Café 4 мін. пішки
  • Zdrofit Gimnasio 6 мін. пішки
  • Biedronka Supermercado 7 мін. пішки
  • Dbam o Zdrowie Farmacia 9 мін. пішки
  • Metta Vegan Restaurante 9 мін. пішки
PLN 5 643
/місяць
Запланувати перегляд