Житло: 2 спальні, Ochota

Житло: 2 спальні, Ochota

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

2 спальні · 1 baño · Ochota · Al. Krakowska / Instalatorów, Włochy, Warszawa, mazowieckie

Оновлено сьогодні

Про це помешкання

Короткий опис: 2 спальні · Ochota · 51 м². Щомісячні витрати: Оренда PLN 3 900, Плата за будинок (комунальні платежі) PLN 1 050, Орієнтовні комунальні платежі PLN 250, Щомісячно все-в-одному PLN 5 200. Застава: PLN 4 950. Зручності: WiFi, Опалення, Плита, Мікрохвильова піч, Посудомийна машина, Пральна машина.

Для вашого пошуку

Серед топ-240 результатів для цього пошуку це оголошення вирізняється щодо щоденного комфорту і кардіо-рутини; головний компроміс стосується купівлі продуктів. деталі в хв/день

Локація

8 місць поблизу для піших прогулянок

  • 1 Sierpnia 02 Colectivo 4 мін. пішки
  • Biedronka Supermercado 4 мін. пішки
  • PKP Rakowiec 04 Tranvía 5 мін. пішки
  • Dolce Amaro Café 5 мін. пішки
  • La Piccola Italia Restaurante 5 мін. пішки
  • Park Marka Kotańskiego Plaza 8 мін. пішки
  • K&D Farmacia 9 мін. пішки
  • Zdrofit Gimnasio 9 мін. пішки
PLN 5 200
/місяць
Запланувати перегляд