Житло: 2 спальні, Praga-Południe

Житло: 2 спальні, Praga-Południe

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

2 спальні · 2 baños · Praga-Południe · Ul. Olszynki Grochowskiej, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

Оновлено Saturday

Про це помешкання

Короткий опис: 2 спальні · Praga-Południe · 70 м². Щомісячні витрати: Оренда PLN 4 600, Плата за будинок (комунальні платежі) PLN 600, Орієнтовні комунальні платежі PLN 268, Щомісячно все-в-одному PLN 5 468. Застава: PLN 5 200. Зручності: WiFi, Опалення, Телевізор, Плита, Духовка, Посудомийна машина.

Локація

8 місць поблизу для піших прогулянок

  • Szaserów 02 Colectivo 4 мін. пішки
  • Zielona Oaza przy Cukrowniczej Plaza 5 мін. пішки
  • Piselli Pizzeria Restaurante 5 мін. пішки
  • Gocławek 03 Tranvía 8 мін. пішки
  • Dbam o Zdrowie Farmacia 8 мін. пішки
  • Słodziarnia Café 9 мін. пішки
  • Auchan Warszawa Jubilerska Supermercado 11 мін. пішки
  • Square Fit Gimnasio 17 мін. пішки
PLN 5 468
/місяць
Запланувати перегляд