Житло: 2 спальні, Śródmieście

Житло: 2 спальні, Śródmieście

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

2 спальні · 1 baño · Śródmieście · Ul. Ciasna, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

Оновлено вчора

Про це помешкання

Короткий опис: 2 спальні · Śródmieście · 61 м². Щомісячні витрати: Оренда PLN 4 775, Плата за будинок (комунальні платежі) PLN 1 225, Орієнтовні комунальні платежі PLN 261, Щомісячно все-в-одному PLN 6 261. Застава: PLN 6 000. Зручності: Опалення, Плита, Духовка, Пральна машина, Балкон.

Локація

8 місць поблизу для піших прогулянок

  • Mental Space Gimnasio 1 мін. пішки
  • Czytadło Café 3 мін. пішки
  • Fret @ Porter Restaurante 3 мін. пішки
  • Franciszkańska Farmacia 4 мін. пішки
  • Świętojerska 02 Colectivo 5 мін. пішки
  • Biedronka Supermercado 5 мін. пішки
  • Ratusz Arsenał Subte 8 мін. пішки
  • Muranów 05 Tranvía 8 мін. пішки
PLN 6 261
/місяць
Запланувати перегляд