Житло: 2 спальні, Żoliborz

Житло: 2 спальні, Żoliborz

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

2 спальні · 1 cama · 1 baño · Żoliborz · Ul. Literacka, Bielany, Warszawa, mazowieckie

Оновлено вчора

Про це помешкання

Короткий опис: 2 спальні · Żoliborz · 49 м². Щомісячні витрати: Оренда PLN 3 000, Плата за будинок (комунальні платежі) PLN 700, Орієнтовні комунальні платежі PLN 250, Щомісячно все-в-одному PLN 3 950. Застава: PLN 3 700. Зручності: WiFi, Опалення, Плита, Духовка, Посудомийна машина, Пральна машина.

Для вашого пошуку

Серед топ-240 результатів для цього пошуку це оголошення вирізняється щодо повної вартості житла і часу на прибирання; головний компроміс стосується якості сну. деталі в хв/день

Локація

9 місць поблизу для піших прогулянок

  • Onda Cafe Café 2 мін. пішки
  • Przasnyska 04 Colectivo 3 мін. пішки
  • Na Ostrzu Noża Restaurante 5 мін. пішки
  • Skwer Aleksandry Piłsudskiej Plaza 6 мін. пішки
  • Biedronka Supermercado 6 мін. пішки
  • Zdrofit Gimnasio 6 мін. пішки
  • Sady Żoliborskie 03 Tranvía 8 мін. пішки
  • Syrenka Farmacia 9 мін. пішки
  • Marymont Subte 17 мін. пішки
PLN 3 950
/місяць
Запланувати перегляд