Житло: 3 спальні, Śródmieście

Житло: 3 спальні, Śródmieście

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

3 спальні · 2 camas · 2 baños · Śródmieście · Dzika, Muranów, Warszawa, mazowieckie

Оновлено сьогодні

Про це помешкання

Короткий опис: 3 спальні · Śródmieście · 117 м². Щомісячні витрати: Оренда PLN 8 900, Орієнтовні комунальні платежі PLN 304, Щомісячно все-в-одному PLN 9 204. Застава: PLN 8 900. Зручності: WiFi, Опалення, Плита, Духовка, Посудомийна машина, Пральна машина.

Локація

9 місць поблизу для піших прогулянок

  • Biedronka Supermercado 3 мін. пішки
  • Na Dzikiej Farmacia 3 мін. пішки
  • Il Punto Restaurante 3 мін. пішки
  • NoLimit Dziki Gimnasio 3 мін. пішки
  • Stawki 03 Colectivo 5 мін. пішки
  • Stawki 05 Tranvía 5 мін. пішки
  • Skwer Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” Plaza 7 мін. пішки
  • Dworzec Gdański Subte 8 мін. пішки
  • Costa Café 8 мін. пішки
PLN 9 204
/місяць
Запланувати перегляд