Житло: 3 спальні, Śródmieście

Житло: 3 спальні, Śródmieście

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

3 спальні · 4 camas · 1 baño · Śródmieście · Inflancka, Muranów, Warszawa, mazowieckie

Оновлено сьогодні

Про це помешкання

Короткий опис: 3 спальні · Śródmieście · 72 м². Щомісячні витрати: Оренда PLN 4 000, Плата за будинок (комунальні платежі) PLN 1 100, Орієнтовні комунальні платежі PLN 270, Щомісячно все-в-одному PLN 5 370. Застава: PLN 5 100. Зручності: Опалення, Телевізор, Плита, Пральна машина, Басейн, Консьєрж.

Для вашого пошуку

Серед топ-240 результатів для цього пошуку це оголошення вирізняється щодо повної вартості житла і щоденного комфорту; головний компроміс стосується якості сну. деталі в хв/день

Локація

7 місць поблизу для піших прогулянок

  • Dworzec Gdański Subte 3 мін. пішки
  • Baseny Inflancka 03 Colectivo 3 мін. пішки
  • Baseny Inflancka 03 Tranvía 3 мін. пішки
  • Super-Pharm Farmacia 4 мін. пішки
  • Green Caffè Nero Café 4 мін. пішки
  • Il Punto Restaurante 5 мін. пішки
  • Biedronka Supermercado 9 мін. пішки
PLN 5 370
/місяць
Запланувати перегляд