Житло: 3 спальні, Włochy

Житло: 3 спальні, Włochy

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

3 спальні · 1 cama · 1 baño · Włochy · Ul. Nasienna, Włochy, Warszawa, mazowieckie

Оновлено сьогодні

Про це помешкання

Короткий опис: 3 спальні · Włochy · 90 м². Щомісячні витрати: Оренда PLN 6 000, Орієнтовні комунальні платежі PLN 284, Щомісячно все-в-одному PLN 6 284. Застава: PLN 8 000. Зручності: WiFi, Плита, Мікрохвильова піч, Посудомийна машина, Пральна машина, Паркування.

Для вашого пошуку

Серед топ-240 результатів для цього пошуку це оголошення вирізняється щодо повної вартості житла; головний компроміс стосується якості сну. деталі в хв/день

Локація

5 місць поблизу для піших прогулянок

  • Przedpole 01 Colectivo 4 мін. пішки
  • Zdrofit Gimnasio 8 мін. пішки
  • Green Caffè Nero Café 9 мін. пішки
  • Bufala Restaurante 9 мін. пішки
  • Lipowczana 02 Tranvía 15 мін. пішки
PLN 6 284
/місяць
Запланувати перегляд