Житло: 5 спалень, Wola

Житло: 5 спалень, Wola

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

5 спалень · 2 camas · 2 baños · Wola · Al. Solidarności, Wola, Warszawa, mazowieckie

Оновлено Monday

Про це помешкання

Короткий опис: 5 спалень · Wola · 193 м². Щомісячні витрати: Оренда PLN 25 000, Орієнтовні комунальні платежі PLN 349, Щомісячно все-в-одному PLN 25 349. Застава: PLN 25 000. Зручності: Опалення, Плита, Посудомийна машина, Пральна машина, Фітнес, Консьєрж.

Для вашого пошуку

Серед топ-240 результатів для цього пошуку це оголошення вирізняється щодо побутового прання і вечірніх ресторанів; головний компроміс стосується повної вартості житла. деталі в хв/день

Локація

9 місць поблизу для піших прогулянок

  • Dar Gimnasio 1 мін. пішки
  • LiNk Café 2 мін. пішки
  • Ibis Kitchen Restaurante 2 мін. пішки
  • Biedronka Supermercado 3 мін. пішки
  • Wola-Ratusz 03 Tranvía 4 мін. пішки
  • Płocka Subte 5 мін. пішки
  • Wola-Ratusz 03 Colectivo 5 мін. пішки
  • Skwer Psa Fafika Plaza 5 мін. пішки
  • Beata Farmacia 5 мін. пішки
PLN 25 349
/місяць
Запланувати перегляд