Oferta: 3 sypialnie, Vélez Sarsfield

Oferta: 3 sypialnie, Vélez Sarsfield

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

3 sypialnie · 2 baños · Vélez Sarsfield · Moreto 74, Floresta, Capital Federal, Capital Federal

Zaktualizowane May 12

O tym miejscu

Podsumowanie: 3 sypialnie · Vélez Sarsfield · 74 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 836, Czynsz wspólnoty US$ 118, All-in miesięcznie US$ 1 072. Kaucja: US$ 954. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, TV, Kuchenka, Pralka.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem jakości snu i rytmu pracy; główny kompromis dotyczy całkowitego kosztu mieszkania. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

7 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Olivieri / Moreto Colectivo 3 min pieszo
  • Plazoleta León Fontova Plaza 3 min pieszo
  • The Brothers Restaurante 5 min pieszo
  • Medina Metrobús 8 min pieszo
  • Gimnasio 9 min pieszo
  • Bonafide Café 10 min pieszo
  • Plaza Vélez Sarsfield Parque grande 18 min pieszo
US$ 1 072
/miesiąc
Umów obejrzenie