Oferta: 3 sypialnie, Villa Adelina

Oferta: 3 sypialnie, Villa Adelina

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

3 sypialnie · 2 baños · Villa Adelina · Heroes de las Malvinas al 300

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 3 sypialnie · Villa Adelina · 350 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 3 500, Czynsz wspólnoty US$ 980, Szacowane media US$ 115, All-in miesięcznie US$ 4 595. Kaucja: US$ 3 500. Udogodnienia: Wi-Fi, Ogrzewanie, Kuchenka, Pralka, Miejsce do pracy, Siłownia.

Lokalizacja

5 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Modarelli Farmacia 5 min pieszo
  • Drago y Rastreador Fournier Colectivo 6 min pieszo
  • Roxette Restaurante 6 min pieszo
  • Colonial Café 8 min pieszo
  • Gym & Body Gimnasio 12 min pieszo
US$ 4 595
/miesiąc
Umów obejrzenie