Oferta: 4 sypialnie, Saavedra

Oferta: 4 sypialnie, Saavedra

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

4 sypialnie · 4 camas · 2 baños · Saavedra · Garcia Del Rio Al 2600, Saavedra, Capital Federal

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 4 sypialnie · Saavedra · 128 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 2 700, Czynsz wspólnoty US$ 320, All-in miesięcznie US$ 3 830. Kaucja: US$ 8 100. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, Kuchenka, Piekarnik, Pralka.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem całkowitego kosztu mieszkania i codziennego komfortu; główny kompromis dotyczy zakupów spożywczych. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

9 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Plaza Ildefonso Martínez 1 min pieszo
  • Gimnasio 1 min pieszo
  • Moshu Café 2 min pieszo
  • Larralde y Amenábar Colectivo 3 min pieszo
  • Xin Supermercado 3 min pieszo
  • Jornal Restaurante 3 min pieszo
  • Crisologo Larralde Metrobús 4 min pieszo
  • FarmaPlus Farmacia 4 min pieszo
  • Congreso de Tucumán Subte 16 min pieszo
US$ 3 830
/miesiąc
Umów obejrzenie