Oferta: 6 sypialni, San Cristóbal

Oferta: 6 sypialni, San Cristóbal

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

6 sypialni · 2 baños · San Cristóbal · Constitucion 2200, Piso PB

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: 6 sypialni · San Cristóbal · 140 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 676, Czynsz wspólnoty US$ 350, Szacowane media US$ 87, All-in miesięcznie US$ 1 113. Udogodnienia: Wi-Fi, Kuchenka, Taras.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem całkowitego kosztu mieszkania i codziennej łazienki; główny kompromis dotyczy zakupów spożywczych. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

10 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Pichincha y Constitución Colectivo 2 min pieszo
  • Irene Orlando Plaza 4 min pieszo
  • La Cañada Restaurante 4 min pieszo
  • Nueva Mujica Farmacia 5 min pieszo
  • Pichincha Subte 6 min pieszo
  • Pichincha Metrobús 6 min pieszo
  • Cafe del Biografo Café 8 min pieszo
  • Plaza La Vuelta de Obligado Parque principal 10 min pieszo
  • Plaza La Vuelta de Obligado Parque grande 10 min pieszo
  • Magnum Gimnasio Gimnasio 14 min pieszo
US$ 1 108
/miesiąc
Umów obejrzenie