Житло: 2 спальні, Praga-Południe

Житло: 2 спальні, Praga-Południe

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

2 спальні · 3 camas · 1 baño · Praga-Południe · Żupnicza 28A, Warszawa, mazowieckie

Оновлено вчора

Про це помешкання

Короткий опис: 2 спальні · Praga-Południe · 64 м². Щомісячні витрати: Оренда PLN 4 761, Плата за будинок (комунальні платежі) PLN 681, Орієнтовні комунальні платежі PLN 263, Щомісячно все-в-одному PLN 5 705. Застава: PLN 5 442. Зручності: WiFi, Опалення, Плита, Духовка, Посудомийна машина, Пральна машина.

Локація

8 місць поблизу для піших прогулянок

  • Chodakowska 01 Colectivo 1 мін. пішки
  • Lidl Supermercado 1 мін. пішки
  • etc. Café 4 мін. пішки
  • Restauracja Drukarnia i Restauracja Dzienna Restaurante 4 мін. пішки
  • Kamionfit Gimnasio 6 мін. пішки
  • Apteka Cosmedica Farmacia 9 мін. пішки
  • Gocławska 03 Tranvía 11 мін. пішки
  • Centrum Lokalne Kamionek Plaza 11 мін. пішки
PLN 5 705
/місяць
Запланувати перегляд