Житло: 1 спальня, Puerto Madero

Житло: 1 спальня, Puerto Madero

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

1 спальня · 1 baño · Puerto Madero · Rosario Vera Peñaloza al 500 - Zencity

Оновлено сьогодні

Про це помешкання

Короткий опис: 1 спальня · Puerto Madero · 62 м². Щомісячні витрати: Оренда US$ 2 200, Плата за будинок (комунальні платежі) US$ 155, Щомісячно все-в-одному US$ 2 355. Застава: US$ 2 200. Зручності: WiFi, AC, Опалення, Телевізор, Плита, Духовка.

Локація

10 місць поблизу для піших прогулянок

  • Villaflor y Cossetini Colectivo 5 мін. пішки
  • Farmacity Farmacia 5 мін. пішки
  • i Fresh Café 5 мін. пішки
  • Avicar Supermercado 6 мін. пішки
  • Orange Madero Restaurante 6 мін. пішки
  • Parque Virginia Bolten Parque grande 7 мін. пішки
  • Mujeres Argentinas Parque principal 8 мін. пішки
  • Av. Belgrano Metrobús 12 мін. пішки
  • Crossfit Tuluka Gimnasio 14 мін. пішки
  • Plaza de Mayo Subte 18 мін. пішки
US$ 2 355
/місяць
Запланувати перегляд