Житло: 1 спальня, Vicente López

Житло: 1 спальня, Vicente López

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

1 спальня · 1 baño · Vicente López · Corrientes 331, Olivos, Provincia De Buenos Aires, Argentina, Olivos, Vicente López, Bs.As. G.B.A. Norte

Оновлено сьогодні

Про це помешкання

Короткий опис: 1 спальня · Vicente López · 60 м². Щомісячні витрати: Оренда US$ 1 600, Плата за будинок (комунальні платежі) US$ 168, Щомісячно все-в-одному US$ 1 768. Застава: US$ 1 600. Зручності: WiFi, Опалення, Плита, Фітнес, Басейн, Консьєрж.

Локація

US$ 1 768
/місяць
Запланувати перегляд