Житло: Студія, Belgrano

Житло: Студія, Belgrano

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

Студія · 1 baño · Belgrano · Avenida del Libertador 5822

Оновлено сьогодні

Про це помешкання

Короткий опис: Студія · Belgrano · 32 м². Щомісячні витрати: Оренда US$ 481, Плата за будинок (комунальні платежі) US$ 111, Щомісячно все-в-одному US$ 838. Застава: US$ 592. Зручності: WiFi, AC, Опалення, Фітнес, Басейн, Балкон.

Локація

10 місць поблизу для піших прогулянок

  • Farmacity Farmacia 1 мін. пішки
  • La Parolaccia Dolce & Cafe Café 2 мін. пішки
  • La Parolaccia Restaurante 2 мін. пішки
  • Espacio Carmela Gimnasio 3 мін. пішки
  • Estación Belgrano C Colectivo 4 мін. пішки
  • Familiar Supermercado 4 мін. пішки
  • Plaza Barrancas de Belgrano Parque grande 5 мін. пішки
  • Juramento Subte 15 мін. пішки
  • Virrey Loreto Metrobús 17 мін. пішки
  • Parque de San Benito Parque principal 18 мін. пішки
US$ 838
/місяць
Запланувати перегляд