Житло: Студія, Puerto Madero

Житло: Студія, Puerto Madero

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

Студія · 1 baño · Puerto Madero · JUANA MANSO 1700, Piso 4

Оновлено вчора

Про це помешкання

Короткий опис: Студія · Puerto Madero · 47 м². Щомісячні витрати: Оренда US$ 2 000, Плата за будинок (комунальні платежі) US$ 240, Щомісячно все-в-одному US$ 2 240. Застава: US$ 2 000. Зручності: WiFi, AC, Телевізор, Робоче місце, Фітнес, Басейн.

Локація

8 місць поблизу для піших прогулянок

  • Placere Restaurante 2 мін. пішки
  • Parroquia Nuestra Señora de la Esperanza Colectivo 3 мін. пішки
  • Actron Farmacia Farmacia 3 мін. пішки
  • Crossfit Tuluka Gimnasio 3 мін. пішки
  • Plaza María Eva Duarte de Perón Parque grande 5 мін. пішки
  • Starbucks Café 7 мін. пішки
  • Parque Micaela Bastidas Parque principal 8 мін. пішки
  • Av. Independencia Metrobús 11 мін. пішки
US$ 2 240
/місяць
Запланувати перегляд