Житло: Студія, Villa Crespo

Житло: Студія, Villa Crespo

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

Студія · 2 camas · 1 baño · Villa Crespo · Jufre al 400

Оновлено сьогодні

Про це помешкання

Короткий опис: Студія · Villa Crespo · 45 м². Щомісячні витрати: Оренда US$ 800, Плата за будинок (комунальні платежі) US$ 113, Щомісячно все-в-одному US$ 913. Застава: US$ 800. Зручності: WiFi, AC, Опалення, Телевізор, Плита, Духовка.

Локація

7 місць поблизу для піших прогулянок

  • Scalabrini Ortiz y Castillo Colectivo 3 мін. пішки
  • De la Consolación Farmacia 3 мін. пішки
  • Guapa Café 3 мін. пішки
  • Don Battaglia Restaurante 3 мін. пішки
  • Gimnasio 6 мін. пішки
  • Malabia - Osvaldo Pugliese Subte 11 мін. пішки
  • Aguirre Metrobús 14 мін. пішки
US$ 913
/місяць
Запланувати перегляд