Житло: 1 спальня, Śródmieście

Житло: 1 спальня, Śródmieście

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

1 спальня · 2 camas · 1 baño · Śródmieście · Ul. Marszałkowska, Śródmieście Południowe, Warszawa, mazowieckie

Оновлено сьогодні

Про це помешкання

Короткий опис: 1 спальня · Śródmieście · 50 м². Щомісячні витрати: Оренда PLN 3 300, Плата за будинок (комунальні платежі) PLN 1 200, Орієнтовні комунальні платежі PLN 249, Щомісячно все-в-одному PLN 4 749. Застава: PLN 4 500. Зручності: WiFi, Опалення, Телевізор, Плита, Духовка, Посудомийна машина.

Локація

9 місць поблизу для піших прогулянок

  • Plac Konstytucji 05 Colectivo 2 мін. пішки
  • Plac Konstytucji 05 Tranvía 2 мін. пішки
  • Ulica Koszykowa Plaza 2 мін. пішки
  • Whiskey in the Jar Restaurante 2 мін. пішки
  • Studio Sprawnego Ciała Gimnasio 2 мін. пішки
  • Ziko Apteka Farmacia 3 мін. пішки
  • CoffeeDesk Café 3 мін. пішки
  • Eurospar Supermercado 6 мін. пішки
  • Politechnika Subte 7 мін. пішки
PLN 4 749
/місяць
Запланувати перегляд