50 м², окрема кухня, 2 кімнати

50 м², окрема кухня, 2 кімнати

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

1 спальня · 2 camas · 1 baño · Śródmieście · Ul. Sapieżyńska, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

Оновлено сьогодні

Про це помешкання

Квартира з 2 кімнатами площею 50,06 м² у Śródmieście, за адресою ul. Sapieżyńska 7B. Квартира повністю мебльована та доступна одразу. Є окрема кухня з обідньою зоною та техніка, зокрема посудомийна машина, холодильник і духовка.

Ключові деталі

Це світле та функціональне планування з окремою кухнею та обладнанням для щоденного користування.

  • Площа: 50,06 м²; 2 кімнати; 2-й поверх з 2
  • Окрема кухня з обідньою зоною: плита, духовка, посудомийна машина, холодильник, витяжка та пральна машина
  • Ванна кімната з душем; у спальні велике ліжко
  • Витрати: 2 950 PLN оренда + 1 050 PLN аванс у Wspólnota; додатково електрика та газ за рахунками; депозит 4 000 PLN; разова комісія 3 000 PLN

Локація

9 місць поблизу для піших прогулянок

  • Franciszkańska 02 Colectivo 2 мін. пішки
  • Apteka Ojców Bonifratrów Farmacia 2 мін. пішки
  • Nova Karafka Restaurante 2 мін. пішки
  • Skwer Zbigniewa Wójcika Plaza 3 мін. пішки
  • WakeCup Cafe Café 3 мін. пішки
  • Biedronka Supermercado 4 мін. пішки
  • Muranowska 08 Tranvía 5 мін. пішки
  • Mental Space Gimnasio 6 мін. пішки
  • Ratusz Arsenał Subte 10 мін. пішки
PLN 4 249
/місяць
Запланувати перегляд