Житло: 1 спальня, Śródmieście

Житло: 1 спальня, Śródmieście

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

1 спальня · 2 camas · 1 baño · Śródmieście · Warszawa, mazowieckie

Оновлено сьогодні

Про це помешкання

Короткий опис: 1 спальня · Śródmieście · 31 м². Щомісячні витрати: Оренда PLN 4 500, Плата за будинок (комунальні платежі) PLN 500, Орієнтовні комунальні платежі PLN 319, Щомісячно все-в-одному PLN 5 319. Застава: PLN 5 000. Зручності: AC, Опалення, Плита, Духовка, Мікрохвильова піч, Посудомийна машина.

Локація

8 місць поблизу для піших прогулянок

  • Słoneczna Farmacia 1 мін. пішки
  • Skwer Isaaca Bashevisa Singera Plaza 2 мін. пішки
  • Biedronka Supermercado 2 мін. пішки
  • Dobro & Dobro Café 3 мін. пішки
  • Florian Restaurante 3 мін. пішки
  • Aleja Jana Pawła II 02 Colectivo 4 мін. пішки
  • Hala Mirowska 04 Tranvía 4 мін. пішки
  • Rondo ONZ Subte 10 мін. пішки
PLN 5 319
/місяць
Запланувати перегляд