Житло: 2 спальні, Praga-Południe

Житло: 2 спальні, Praga-Południe

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

2 спальні · 2 camas · 1 baño · Praga-Południe · Ul. Mińska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

Оновлено вчора

Про це помешкання

Короткий опис: 2 спальні · Praga-Południe · 50 м². Щомісячні витрати: Оренда PLN 4 250, Плата за будинок (комунальні платежі) PLN 850, Орієнтовні комунальні платежі PLN 342, Щомісячно все-в-одному PLN 5 442. Застава: PLN 5 100. Зручності: AC, Опалення, Плита, Духовка, Посудомийна машина, Пральна машина.

Локація

7 місць поблизу для піших прогулянок

  • Noriko Omakase Restaurante 1 мін. пішки
  • Mińska 01 Colectivo 3 мін. пішки
  • Psyche. Books & Cafe Café 3 мін. пішки
  • Kamionkowska Farmacia 4 мін. пішки
  • Kamionfit Gimnasio 4 мін. пішки
  • Gocławska 03 Tranvía 6 мін. пішки
  • Centrum Lokalne Kamionek Plaza 7 мін. пішки
PLN 5 442
/місяць
Запланувати перегляд