Житло: 2 спальні, Praga-Południe

Житло: 2 спальні, Praga-Południe

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

2 спальні · 1 baño · Praga-Południe · Ul. Ostrobramska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

Оновлено сьогодні

Про це помешкання

Короткий опис: 2 спальні · Praga-Południe · 48 м². Щомісячні витрати: Оренда PLN 3 500, Плата за будинок (комунальні платежі) PLN 1 300, Орієнтовні комунальні платежі PLN 340, Щомісячно все-в-одному PLN 5 140. Застава: PLN 4 800. Зручності: AC, Опалення, Телевізор, Плита, Пральна машина, Робоче місце.

Локація

7 місць поблизу для піших прогулянок

  • Przyczółek Grochowski 03 Colectivo 2 мін. пішки
  • Top Market Supermercado 4 мін. пішки
  • Apteka z Uśmiechem Farmacia 4 мін. пішки
  • Zdrofit Gimnasio 4 мін. пішки
  • Thai House Restaurante 5 мін. пішки
  • Milość Praga Café 6 мін. пішки
  • Grenadierów 04 Tranvía 15 мін. пішки
PLN 5 140
/місяць
Запланувати перегляд