Oferta: 1 sypialnia, Acassuso

Oferta: 1 sypialnia, Acassuso

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 1 baño · Acassuso · Av. del Libertador 15400, Piso 1

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · Acassuso · 45 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 491, Czynsz wspólnoty US$ 70, Szacowane media US$ 66, All-in miesięcznie US$ 627. Kaucja: US$ 491. Udogodnienia: Wi-Fi, Pralka, Miejsce do pracy, Balkon.

Lokalizacja

7 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Libertador y Lopez y Planes Colectivo 1 min pieszo
  • Bigg Gimnasio 2 min pieszo
  • O'Farrell Restaurante 3 min pieszo
  • Plaza Pueyrredón 6 min pieszo
  • Openfarma Acassuso Farmacia 8 min pieszo
  • Iolo Café 8 min pieszo
  • Carrefour Market Supermercado 9 min pieszo
US$ 627
/miesiąc
Umów obejrzenie