Oferta: 1 sypialnia, Belgrano

Oferta: 1 sypialnia, Belgrano

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 2 camas · 1 baño · Belgrano · Cuba 2300, Piso 8

Zaktualizowane Saturday

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · Belgrano · 52 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 1 100, Czynsz wspólnoty US$ 246, Szacowane media US$ 69, All-in miesięcznie US$ 1 415. Udogodnienia: Wi-Fi, Ogrzewanie, TV, Kuchenka, Kuchenka mikrofalowa, Zmywarka.

Lokalizacja

9 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Blanco Encalada y Cuba Colectivo 1 min pieszo
  • La Posada Restaurante 1 min pieszo
  • Supermarce Supermercado 2 min pieszo
  • Bandol Café 2 min pieszo
  • Studio Pilates Gimnasio 2 min pieszo
  • Olazabal Metrobús 4 min pieszo
  • Rex Farmacia 4 min pieszo
  • Juramento Subte 8 min pieszo
  • Plaza Barrancas de Belgrano Parque grande 10 min pieszo
US$ 1 415
/miesiąc
Umów obejrzenie