Oferta: 1 sypialnia, Chacarita

Oferta: 1 sypialnia, Chacarita

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 1 baño · Chacarita · Maure 3900

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · Chacarita · 41 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 543, Czynsz wspólnoty US$ 83, Szacowane media US$ 66, All-in miesięcznie US$ 752. Kaucja: US$ 543. Udogodnienia: Wi-Fi, Kuchenka, Dozorca, Balkon.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem całkowitego kosztu mieszkania i jakości snu; główny kompromis dotyczy codziennego komfortu. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

10 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Granja Carolina Restaurante 2 min pieszo
  • Terminal Chacarita Colectivo 3 min pieszo
  • Plazoleta Subcomisario Severino José Cirigliano Plaza 3 min pieszo
  • Café del Ciclista 4 min pieszo
  • Farmacia Silvy 5 min pieszo
  • Gym Hakkyo Gimnasio 5 min pieszo
  • Federico Lacroze Subte 7 min pieszo
  • Parque Los Andes Parque principal 8 min pieszo
  • Parque Los Andes Parque grande 8 min pieszo
  • Aguirre Metrobús 17 min pieszo
US$ 661
/miesiąc
Umów obejrzenie