Oferta: 1 sypialnia, Puerto Madero

Oferta: 1 sypialnia, Puerto Madero

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 2 camas · 1 baño · Puerto Madero · Lumiere 2 Amb - Juana Manso 1500 Puerto Madero, Puerto Madero, Capital Federal

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · Puerto Madero · 60 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 1 700, Czynsz wspólnoty US$ 150, Szacowane media US$ 96, All-in miesięcznie US$ 1 946. Kaucja: US$ 1 700. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, Kuchenka, Siłownia, Basen.

Lokalizacja

9 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Itamae Sushi Restaurante 1 min pieszo
  • Lobo café Café 3 min pieszo
  • Parque Virginia Bolten Parque grande 4 min pieszo
  • Actron Farmacia Farmacia 4 min pieszo
  • Hotel Faena Colectivo 5 min pieszo
  • Parque Micaela Bastidas Parque principal 6 min pieszo
  • Megatlon Gimnasio 7 min pieszo
  • Av. Independencia Metrobús 12 min pieszo
  • Plaza de Mayo Subte 18 min pieszo
US$ 1 946
/miesiąc
Umów obejrzenie