Oferta: 1 sypialnia, Puerto Madero

Oferta: 1 sypialnia, Puerto Madero

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 1 baño · Puerto Madero · Azucena Villaflor 550

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · Puerto Madero · 80 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 1 800, Czynsz wspólnoty US$ 200, Szacowane media US$ 76, All-in miesięcznie US$ 2 076. Kaucja: US$ 1 800. Udogodnienia: Wi-Fi, Ogrzewanie, TV, Kuchenka, Siłownia, Dozorca.

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Villaflor y Cossetini Colectivo 3 min pieszo
  • Farmacity Farmacia 3 min pieszo
  • Starbucks Café 3 min pieszo
  • Avicar Supermercado 4 min pieszo
  • Orange Madero Restaurante 4 min pieszo
  • Av. Belgrano Metrobús 11 min pieszo
  • Megatlon Gimnasio 12 min pieszo
  • Plaza de Mayo Subte 16 min pieszo
US$ 2 076
/miesiąc
Umów obejrzenie