Oferta: 1 sypialnia, San Cristóbal

Oferta: 1 sypialnia, San Cristóbal

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 3 camas · 1 baño · San Cristóbal · Humberto primo 2000

Zaktualizowane Wednesday

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · San Cristóbal · 100 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 750, Czynsz wspólnoty US$ 250, Szacowane media US$ 105, All-in miesięcznie US$ 1 105. Kaucja: US$ 750. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, TV, Kuchenka, Kuchenka mikrofalowa.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem codziennego komfortu i jakości snu; główny kompromis dotyczy całkowitego kosztu mieszkania. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

10 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Humberto I y Rincón Colectivo 1 min pieszo
  • Miramar Restaurante 3 min pieszo
  • SuperMercado Suerte 4 min pieszo
  • Farmacia Santa Lucia 4 min pieszo
  • Cafe del Biografo Café 5 min pieszo
  • Pichincha Subte 6 min pieszo
  • Pichincha Metrobús 13 min pieszo
  • Magnum Gimnasio Gimnasio 13 min pieszo
  • Plaza Garay Parque grande 14 min pieszo
  • Plaza La Vuelta de Obligado Parque principal 17 min pieszo
US$ 1 105
/miesiąc
Umów obejrzenie