Oferta: 1 sypialnia, San Fernando

Oferta: 1 sypialnia, San Fernando

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 2 camas · 1 baño · San Fernando · San Ginés 1000, San Fernando, Bs.As. G.B.A. Norte

Zaktualizowane Monday

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · San Fernando · 46 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 650, Czynsz wspólnoty US$ 129, Szacowane media US$ 67, All-in miesięcznie US$ 846. Kaucja: US$ 650. Udogodnienia: Wi-Fi, Kuchenka, Pralka, Dozorca, Balkon.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem organizacji prania i zakupów spożywczych; główny kompromis dotyczy jakości snu. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

6 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Libertador y 9 de Julio Colectivo 3 min pieszo
  • Pizza Nautica Restaurante 3 min pieszo
  • Farmacia Traynor 4 min pieszo
  • Sephra Café 4 min pieszo
  • Plaza Bartolomé Mitre 6 min pieszo
  • San Fernando Centro Gym Gimnasio 6 min pieszo
US$ 846
/miesiąc
Umów obejrzenie